english version

Aktuality / Slovenská gynekologicko – pôrodnícka spoločnosť odborným partnerom konferencievšetkým účastníkom a záujemcom o účasť na konferencii „Reprodukčné zdravie ženy v centre záujmu“ s radosťou predstavujeme ďalšieho významného odborného partnera.

Slovenská gynekologicko – pôrodnícka spoločnosť sa stala odborným partnerom v rámci pripravovaného podujatia, na základe čoho sme opäť zvýšili prestíž a odbornosť konferencie, keďže nám táto spolupráca umožní privítať odborníkov zo SGPS, ktorí sa so svojimi poznatkami a dlhoročnými skúsenosťami radi podelia s ostatnými účastníkmi konferencie.
 

Keďže počet miest je obmedzený, neváhajte a ešte dnes sa registrujte na našu medzinárodnú konferenciu aj prostredníctvom tejto prihlášky.
 

Tešíme sa na Vašu účasť na tomto podujatí pri konci ktorého si budete so sebou odnášať mnoho nových poznatkov, ktoré budú pre Vašu prax a odborný rast neoceniteľné.

GENERÁLNY PARTNER 

 

PRIHLÁSIŤ SA


ORGANIZÁTOR KONFERENCIE 

 
POD ZÁŠTITOU

    

                               

 


  

ODBORNÍ PARTNERI
                  Slovenská komora psychológov    Ústav státu a práva Akademie věd České republiky    Slovenská gynekologicko–pôrodnícka spoločnosť     

 

 


 

HLAVNÝ PARTNER

                        

   


  

PARTNERI

                                    

 

                                    

 

                                    

 


  

V SPOLUPRÁCI
                         

 


  

MEDIÁLNI PARTNERI